Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

Coordonator departament proiectare

Publicat 24 Aug 2011 | Expira 28 Aug 2011
Joburi
1
Aplicanti

Candidatul ideal:

- Absolvent studii superioare,
- Experienta de cel putin 7 sau 8 ani in functia de inginer proiectant ( apa/apa/uzata), din care cel putin 3 sau 4 ani pe functie manageriala (Sef departament proiectare),
- Cunostiinte limba engleza- nivel avansat,
- Abilitati de utilizare MS Office, precum si cunoasterea unor programe de lucru specializate,
- Disponibiliate de a calatori frecvent.

Descrierea jobului:

Candidatii interesati de acest post sunt rugati sa transmita CV-ul actualizat la adresa hr@eptisa.com, avand ca subiect "Coordonator departament proiectare".

Doar candidatii selectati vor fi contactati.

Descrierea companiei:

Suntem prima companie privata spaniola de inginerie si consultanta, cu o echipa de peste 1.800 de profesionisti, care furnizeaza servicii in domeniul transporturilor, infrastructurii de apa, constructiilor civile, proiectelor la cheie, politicilor de mediu, reformei administrative si dezvoltarii rurale. Compania noastra este prezenta in momentul de fata in peste 20 de tari, iar pe piata romaneasca deja din 1996.

Detalii job

Departament:

  • Inginerie
  • Proiectare civila / industriala
  • Protectia mediului

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • Bucuresti

Nivel cariera:

  • Manager/Executive Position
  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp

Limbi straine:

  • Engleza

Permis conducere:

B

Oferta:

se va negocia in urma interviului