Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

  Acest anunt este momentan inactiv.   eJobs iti recomanda urmatoarele job-uri similare:

Consultant vanzari vorbitor Maghiara

S.C. AUTOBON PARTS TYRES S.R.L.
Compania: S.C. AUTOBON PARTS TYRES S.R.L.
| Expirat la: 31.01.2014 |
| Actualizat la: 30.12.2013 |
Compania:  S.C. AUTOBON PARTS TYRES S.R.L.
Departament:
  • Relatii clienti / Call center
  • Traduceri
  • Vanzari
Orasul:
  • Pitesti
Tip Job:
  • Full time
Posturi disponibile:  1
Status:  Inactiv
Nivel cariera:
  • Student
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
Limbi Straine:
    , maghiara
Oferta:  se va negocia in urma interviului
Permis conducere:  nespecificat
Data introducerii:  30.12.2013
Data limita:  30.01.2014
CANDIDATUL IDEAL:

Ce ne dorim?
- Cunostinte avansate de limba Maghiara – avantaj vorbitori nativi;
- Studii superioare (absolvent sau in curs);
- Bune abilitati de comunicare;
- Cunostinte tehnice despre produse auto/anvelope; - avantaj;
- Cunostinte de limba engleza - avantaj;
- Un coleg cu atitudine proactiva, orientare spre rezolvarea problemelor, capacitate de a relationa cu usurinta, orientare catre client si usurinta in luarea deciziilor.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Viitoarele responsabilitati:
- Oferirea de consultanta de specialitate clientilor din Ungaria, pentru toata gama de anvelope comercializate;
- Initierea si finalizarea comenzilor primite de la clientii din Ungaria;
- Furnizarea de informatii cu privire la disponibilitatea in stoc a produselor, conditii si modalitati de transport, informatii privind serviciile si produsele din portofoliul firmei.

DESCRIEREA COMPANIEI:

Lansat in 2009, autobon.ro se numara printre liderii vanzatorilor de Anvelope Online. Adaptarea permanenta a serviciilor la realitatile pietei si orientarea catre client au propulsat si au mentinut autobon.ro in pozitia de lider constant al pietei in anul 2013, ajungand in prezent cea mai buna platforma de Anvelope Online.