Updateaza-ti CV-ul si castiga un Opel Corsa

Completeaza-ti CV-ul eJobs in proportie de minim 90% si poti castiga o masina
sau una dintre cele 4 city-breakuri saptamanale. Vreau un Opel

Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

Consultant vanzari vorbitor Maghiara

Publicat 30 Dec 2013 | Expira 31 Ian 2014
Joburi
1
Aplicanti

Candidatul ideal:

Ce ne dorim?
- Cunostinte avansate de limba Maghiara – avantaj vorbitori nativi;
- Studii superioare (absolvent sau in curs);
- Bune abilitati de comunicare;
- Cunostinte tehnice despre produse auto/anvelope; - avantaj;
- Cunostinte de limba engleza - avantaj;
- Un coleg cu atitudine proactiva, orientare spre rezolvarea problemelor, capacitate de a relationa cu usurinta, orientare catre client si usurinta in luarea deciziilor.

Descrierea jobului:

Viitoarele responsabilitati:
- Oferirea de consultanta de specialitate clientilor din Ungaria, pentru toata gama de anvelope comercializate;
- Initierea si finalizarea comenzilor primite de la clientii din Ungaria;
- Furnizarea de informatii cu privire la disponibilitatea in stoc a produselor, conditii si modalitati de transport, informatii privind serviciile si produsele din portofoliul firmei.

Descrierea companiei:

Lansat in 2009, autobon.ro se numara printre liderii vanzatorilor de Anvelope Online. Adaptarea permanenta a serviciilor la realitatile pietei si orientarea catre client au propulsat si au mentinut autobon.ro in pozitia de lider constant al pietei in anul 2013, ajungand in prezent cea mai buna platforma de Anvelope Online.

Detalii job

Departament:

  • Relatii clienti / Call center
  • Traduceri
  • Vanzari

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • Pitesti

Nivel cariera:

  • Student
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp

Limbi straine:

  • Maghiara

Oferta:

se va negocia in urma interviului