Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

COLABORARE PROFESOR INVATAMANT PRIMAR

Publicat 27 Iul 2013 | Expira 28 Aug 2013
Joburi
1
Aplicanti

Candidatul ideal:

invatatoare activa in invatamant (post in Brasov), experienta in ciclul primar de minimum 5 ani, atentie distributiva, creativa, comunicativa, punctuala.
Aplicatie: CV la adresa aongtr@yahoo.com

Responsabilitati si beneficii:

Program: 4 ore/zi, 13.00-17.00, 14. 00- 18. 00.

Cerinte
- supravegherea si indrumarea copiilor in efectuarea temelor; Explicarea si fixarea notiunilor care pun probleme;
- comunicarea zilnica cu parintii privind activitatea din centru si pregatirea temelor;
- comunicarea si desfasurarea activitatilor in echipa;

Oferta (bonusuri, beneficii)
- o echipa tanara implicata in mai multe proiecte destinate copiilor;
- posibilitatea de a participa si la alte proiecte desfasurate de organizatie (Scoala de vara, Find your talent, ghidul COSSE, Radio Little JOY ART);
- cotizatie lunara de 700 ron.

Descrierea companiei:

Organizatie nonguvernamentala care desfasoara proiecte educationale si de informare pentru copii si parinti.

Detalii job

Departament:

  • Educatie / Training / Arte
  • ONG / Voluntariat
  • Tipografii / Edituri

Tip job:

  • Part time

Oras:

  • Brasov

Nivel cariera:

  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp

Limbi straine:

  • Engleza
  • Germana

Oferta:

100 - 200 EURO / luna