Gratis

Casieri Swarovski

Peeraj Brands International SRL
6 poziții

Candidatul Ideal

Angajam casieri Swarovski Timisoara, ParkLake, Vitan, Baneasa si Iasi.
Nu credem in angajatul perfect, dar credem ca natura umana este perfectibila.

Daca esti o persoana orientata spre dezvoltare si aspiri catre perfectiune in tot ceea ce faci, daca obtii satisfactii din sarcini ambitioase si privesti in fiecare zi inainte, locul tau este in echipa noastra.

Daca iti doresti un viitor stralucitor alaturi de noi, aplica si simte bucuria cooperarii.
Impartaseste entuziasmul, energia si idealurile noastre!

Descrierea jobului

Angajam casieri Swarovski Timisoara, ParkLake, Vitan, Baneasa si Iasi

1. Promovarea si vanzarea produselor companiei:
- Intampina clientii la intrarea in magazin si asigura asistenta in alegerea produselor;
- Rezolva sesizarile clientilor si se asigură că solicitările sunt rezolvate:

2. Deruleaza activitatea de gestionare a magazinului pentru o buna desfasurare a activitatii de vanzare:
- Receptioneaza marfa primita de la furnizor;
- Efectueaza operatiunile legate de mercantizarea produselor si depozitarea corespunzatoare a acestora;

3. Completeaza documente fiscale: facturi, chitante, registru de casa;
- Incaseaza corect sumele aferente preturilor produselor, indiferent de metoda de plata;
- Este responsabil de administrarea corecta si riguroasa a numerarului incasat in magazin, de corectitudinea inregistarilor si de predarea banilor;

Beneficii :
- salariu fix plus tichete de masa;
- Bonusuri din vanzare;
- discount in magazinele Peeraj;
- mediu placut de lucru;
- decontare transport pentru mall Baneasa.
Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 21 Apr. 2024