Casier / Supraveghetor loc de joaca copii- 2500-3000 RON net

Rasco Management SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Persoană iubitoare de copiiilor, dornică să relaționeze cu aceștia, zîmbitoare, răbdătoare, energică, cu multă imaginație și inventivitate;

Nivel foarte înalt de responsabilitate, atenție distributivă, sensibilitate la receptarea detaliilor și sesizarea eventualelor probleme, abilități de ascultare activă;

Rezistență fizică și echilibru psihic; adaptabilitate la sarcini repetitive și la stres;

Foarte bune abilități de comunicare, ușurință și coerență în exprimare.

Descrierea jobului

Opereaza vanzarile de la locul de joaca / Supraveghează copiii preluați la locul de joacă, se asigură de securitatea și ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄integritatea acestora;

Opereaza vanzarea de jocuri si activitati in cadrul spatiului,

Observă și monitorizează activitățile copiiilor, aplanează potențialele situații conflictuale apărute între aceștia;

Organizează petreceri pentru copii, le oferă părinților consiliere cu privire la tematicile acestora;

Organizează și amenajează spațiul de joacă, depozitează jucăriile și materialele de lucru cu copiii, asigură permanent ordinea și curățenia acestora;

Dezvoltă și menține o relație bună atât cu copiii, cât și cu părinții acestora;

Program in ture cu orar flexibil.

Descrierea companiei

Astrokids este un loc de joaca de interior din Veranda Mall
Publicat 8 Mai 2024 Reactualizat 31 Mai 2024 Expiră 7 Iun. 2024