Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

Casier dm drogerie markt Zalau

Publicat 21 Feb 2013 | Expira 22 Feb 2013
Joburi
4
Aplicanti

Candidatul ideal:

Responsabil, tenace, serios, sociabil
Cunostinte de limba germana constituie un avantaj
Cunostinte SAP constituie un avantaj
Experienta in gestiune constituie un avantaj

Responsabilitati si beneficii:

- scanează corect produsele la casă
- monitorizează gradul de realizare a obiectivelor propuse
- menţine ordinea în magazin şi în depozitul de marfă
- urmăreşte stocul mărfii pe raft şi asigură încărcarea lor cu marfă în funcţie de vânzare
- înlocuieşte etichetele deteriorate/ efectuează schimbările de preţuri
- verifică toate avizele de însoţire a mărfii sub aspectul corectudinii şi sesizează în scris neregulile constatate
- efectuează inventarierea patrimoniului
- însoţeşte clienţii pâna la raft, oferă ajutor şi recomandă produse marcă proprie
- gestionează corect valorile încasate, răspunde direct de suma cu care lucrează şi nu schimbă bani din casetă

Descrierea companiei:

dm drogerie markt este unul dintre cele mai mari lanţuri de drogherii din Europa centrală, intrând în categoria celor mai puternice magazine de retail specializate în beauty, wellness, baby şi uz casnic cu o ofertă de peste 14. 000 de produse.
Corectitudinea şi încrederea ne ghidează acţiunile atât atunci când vorbim despre clienţii şi angajaţii noştri, cât şi atunci când vorbim despre partenerii noştri. Dorim să cooperăm cu aceştia pe termen lung, în mod fiabil şi corect, pentru ca ei să ne recunoască drept un partener cu care îşi pot realiza obiectivele.

Detalii job

Departament:

  • Altele
  • Relatii clienti / Call center
  • Vanzari

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • Zalau

Nivel cariera:

  • FaraStudiiSup/Necalificat
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp

Oferta:

nespecificat