Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

CASIER - Statie Carburant Petrom

Publicat 20 Ian 2014 | Expira 21 Feb 2014
Joburi
1
Aplicanti

Candidatul ideal:

-Personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta, onestitate si bun simt.
-Analizarea, planificarea si urmarirea finalizarii unei sarcini profesionale.
-Foarte buna comunicare si relationare, atat cu clientii, cat si cu colegii.
-Atentie distributiva, atentie la detalii.
-Capacitate de invatare si asimilare pe termen lung.
-Disponibilitatea si capacitatea de a aborda clientii si de a le castiga interesul pentru produsul promovat.
-Istet si capabil sa se adapteze rapid

Responsabilitati si beneficii:

Cerinte:
-Intampina clientii zambind cu o atitudine permanent prietenoasa,de gazda.
-Zambetul este urmat intodeauna de formule de salut a clientilor.
Ex: Buna ziua,bine ati venit! respectiv La revedere, drum bun!
-Poarta in permanenta uniforma specifica pozitiei sale si ecusonul nominal.
-Realizeaza vanzare activa prin oferirea produselor complementare sau alternative clientilor nostri.
-Comunica in permanenta cu membrii echipei sale.
-Incaseaza si gestioneaza numerar,carduri,bonuri carburant.
-Este activ si optimist,nu face lucruri extraordinare, insa ceea ce face este extraordinar de bine.

Beneficii:
-mediul de lucru prietenos, stabil,creativ si dinamic.
-acces la programe de training gratuit
-sansa de a lucra pentru o companie mamut.
-posibilitati de dezvoltare profesionala.
-lucruri esentiale:contract de munca,salarii sigure incasate la data fixa,transparenta in relatiile dintre angajator si angajat.
-colaborare bazata pe onestitate si respect reciproc.

Descrierea companiei:

-Companie partener OMV PETROM, cu o echipa formata din oameni simpli,dinamici,creativi,ambitiosi cu spirit de echipa si in special optimisti.
-Nu facem lucruri extraordinare dar ceea ce facem o facem cel mai bine.

Candidatii interesati sa vina alaturi de noi,pot trimite un CV pe adresa de e-mail:

fs1011001@petrom.com sau
dadoil2008@yahoo.com

Detalii job

Departament:

  • Vanzari

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • Alba Iulia

Nivel cariera:

  • FaraStudiiSup/Necalificat
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp

Oferta:

200 - 300 EURO / luna