Updateaza-ti CV-ul si castiga un Opel Corsa

Completeaza-ti CV-ul eJobs in proportie de minim 90% si poti castiga o masina
sau una dintre cele 4 city-breakuri saptamanale. Vreau un Opel

Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

Bucatar

Publicat 21 Mar 2014 | Expira 25 Mar 2014
Joburi
1
Aplicanti

Candidatul ideal:

- Calificari si diplome de specialitate in domeniul culinar;
- Cu experienta ca bucatar de minim 1 an;
- Pasiune pentru arta culinara;
- Are ablitatea de a pregati produse alimentare reci si calde in conformitate cu meniul restaurantului;

Competente personale:

- Comunicativ, deschis, organizat si politicos;
- Cu abilitati de a lucru in echipa, de a-si organiza munca sa, dar si a celor din jur;
- Cu viziune in crearea meniurilor si arta ingredientelor;
- Responsabil si autodidact.

Responsabilitati si beneficii:

- Organizeaza si coordoneaza activitatea din bucataria restaurantului;
- Prepara si pregateste preparatele specifice meniului;
- Urmareste si stabileste stocul necesar de produse pentru bucatarie;
- Participa impreuna cu managementul companiei la organizarea bucatariei
si la stabilirea meniurilor;
- Urmareste respectarea regulilor de igiena in alimentatia publica.

Descrierea companiei:

Comtessa
Hotel
Restaurant

Va invitam cu drag sa cunoasteti hotelul nostru Comtessa – o imbinare de culturi si stiluri. Aici aveti posibilitatea de a va bucura de un sejur de scurta durata intr-o camera “short term”, ori de un sejur de lunga durata intr-o camera “long term”, cu bucatarie si un mic living. Am compus treizeci de camere pe 3 nivele, cu bun gust si buna stiinta a nevoilor unei calatorii in scop de afaceri. Bine ati venit acasa!

Detalii job

Departament:

Tip job:

  • Full time

Oras:

Nivel cariera:

  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp

Limbi straine:

  • Engleza

Permis conducere:

B

Oferta:

nespecificat