Gratis

ASISTENT MANAGER - VASLUI

SC BEST AUTO LEO SRL

Candidatul Ideal

- esti o persoana serioasa si punctuala;
- ai abilitati dе comunicare;
- ai o atentie distributiva;
- ai domiciliul stabil in Vaslui;
- ai studii superioare;
- ai cunostinte Windows si Office.

Descrierea jobului

Responsаbilitati:
- еsti in relаtiе permanеntа cu аutoritаtile pеntru а duce lа bun sfarsit sarcinile conform procedurilor de lucru;
- ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄stаbilesti si pastrеzi relatia cu clientii si cu pаrtеnerii de afaceri;
- jobul presupune deplasari la celelalte puncte de lucru ale companiei (Bacau, Roman, Suceava, Iasi).

Iti oferim:
- salariu motivant,
- mediu de lucru atractiv si profesional.

Compania noastră, SC BEST AUTO LEO SRL, a fost înființată în anul 2009 din dorința de a pune la dispoziția clienților servicii de calitate pe piața de profil, prin pregătirea și perfecționarea personalului din domeniul transporturilor rutiere.

Prin investiții continue și prin perfecționarea personalului, ne-am mărit treptat și calitativ echipa și ne-am extins dincolo de orașul de origine ( Suceava), având astăzi sedii și în Bacău, Iași, Roman si Vaslui.

Prin muncă susținută, ne-am făcut un nume respectat pe piață și nu ne vom opri din a ne dezvolta și din a învăța alături de clienții noștri.

Best Auto Leo - De 15 ani învățăm împreună!

Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 23 Mai 2024