Gratis

Asistent gestionar (Lucrator in depozit)

Nuevo Construct SRL

Candidatul Ideal

Asistent Gestionar Depozit / Lucrator depozit / Manipulant marfa in TURDA judetul Cluj

Ne dorim pe cineva care este gata sa invete, sa se adapteze si sa colaboreze cu echipa pentru a asigura un flux de lucru eficient in depozit. Daca esti o persoana harnica si responsabila, te asteptam sa te alaturi echipei noastre!

  • Bune Cunostinte de Operare a Calculatorului: Capabil sa folosesti aplicatii de baza pentru inregistrarea si gestionarea datelor.
  • Organizat si Atent la Detalii: Ai o buna capacitate de a te organiza si de a acorda atentie detaliilor, ceea ce este crucial in gestionarea corecta a marfurilor.
  • Rezistenta la Situatii de Stres: Poti sa lucrezi eficient chiar si atunci cand lucrurile devin aglomerate sau presante.
  • Spirit de Echipa: Te descurci bine lucrand alaturi de colegi si contribui la un mediu de lucru pozitiv.
  • Experienta intr-un Post Similar: Experienta anterioara intr-un depozit sau intr-un rol similar e apreciata, dar nu obligatorie.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Ambalarea si Securizarea Marfurilor: Pregatirea marfurilor pentru livrare, asigurandu-te ca sunt ambalate si securizate corespunzator.
  • Receptia Marfurilor: Verificarea ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀cantitativa si calitativa a produselor receptionate, conform facturilor de la furnizori.
  • Efectuarea Inventarului: Responsabilitatea pentru inventarul stocului de marfa, efectuandu-l periodic sau ori de cate ori este necesar.
  • Operatiuni de Incarcare/Descarcare: Participarea activa la incarcarea si descarcarea marfii la/din depozitul firmei.
  • Gestionarea Informatiilor despre Stocuri: Inregistrarea, prelucrarea si pastrarea datelor referitoare la situatia stocurilor.
  • Utilizarea Eficienta a Spatiului de Depozitare: Organizarea spatiului de depozitare pentru a maximiza eficienta si accesibilitatea.
  • Sigilarea Marfii: Urmarirea ca marfa introdusa in depozit sa fie corect sigilata.
  • Raportarea Neconformitatilor: Informarea superiorului direct despre orice neconformitati sau probleme identificate.
  • Mentinerea Ordinii si Curateniei: Asigurarea unui mediu de lucru curat si ordonat, atat in depozit cat si in imprejurimi.
  • Respectarea Normelor de Securitate si Sanatate in Munca: Aderarea stricta la procedurile de securitate pentru a asigura un mediu de lucru sigur.

Beneficii oferite:
  • Salariul Net 3000-4000 Ron in functie de experienta, Prime de Sarbatori, Prime lunare de performanta si Bonuri de masa.
  • Te asteptam sa te alaturi echipei noastre intr-un mediu de lucru confortabil si bine dotat. Depozitul nostru este incalzit pe timp de iarna si dotat cu aer conditionat in timpul verii, asigurand un confort constant pe tot parcursul anului. Beneficiezi de facilitati precum o bucatarie complet echipata, frigider si aparat de cafea pentru a-ti sustine energia pe parcursul zilei.
  • Remuneratia este competitiva si reflecta calitatea si eficienta muncii tale, incluzand prime lunare si bonuri de masa. Valorizam contributia fiecarui membru al echipei si suntem dedicati sa recompensam performanta.
  • Ne mandrim cu o atmosfera de lucru prietenoasa si sustinatoare. Programul de lucru este de 8 ore pe zi, 5 zile pe saptamana, de luni pana vineri, permitandu-ti sa ai un echilibru sanatos intre viata profesionala si cea personala.
Asteptam cu entuziasm sa te intampinam in echipa noastra si sa construim impreuna succesul!

Nuevo Construct comercializeaza piese pt. utilaje de constructii JCB ®, CATERPILAR si KOMATSU motoare PERKINS ® si ISUZU®. Suntem cel mai mare depozit independent de piese JCB ® din Romania, la care vom adauga noi branduri precum CATERPILAR si KOMATSU. Detinem in stoc mii de articole, reprezentand piese de schimb, consumabile si accesorii JCB, in cele patru depozite regionale din Bucuresti, Cluj-Napoca, Turda, si Iasi.

Publicat 8 Mai 2024 Reactualizat 5 Iun. 2024 Expiră 7 Iun. 2024