Updateaza-ti CV-ul si castiga un Opel Corsa

Completeaza-ti CV-ul eJobs in proportie de minim 90% si poti castiga o masina
sau una dintre cele 4 city-breakuri saptamanale. Vreau un Opel

Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

ASISTENT DE FARMACIE - Bucuresti, Lupeni, Cluj, Timisoara, Baia Mare

Publicat 22 Apr 2014 | Expira 26 Apr 2014
Joburi
10
Aplicanti

Candidatul ideal:

CANDIDATUL IDEAL:Ii dorim in echipa noastra pe acei dintre dumneavoastra care vor sa isi faca meseria in mod profesionist si care sunt dispusi sa investeasca in prezent pentru a shimba viitorul. Pe acei care vor ca munca sa le fie apreciata corect si sa fie rasplatiti pe masura eforturile depuse.• Absolvent al unei scoli postliceale cu profil farmaceutic (asistent de farmacie).
• Experienta pe un post similar constituie un avantaj.
• Aviz de libera practica.
• Cunostinte operare calculator.
• Aptitudini de comunicare
• Aptitudinia de a lucra cu documente, capacitatea de a gestina informatii (culegere, clasificare, interpretare si transmitere a informatiilor).

Descrierea jobului:

RESPONSABILITATI :
• Asigura conservarea si eliberarea produselor medicamentoase, a produselor igienico-cosmetice, precum si a dispozitivelor medicale, raspunzand de calitatea acestora.
• Asigura conservarea si eliberarea produselor medicamentoase ce se pot elibera fara prescriptie medicala.
• Verifica si monitorizeaza stocurile
• Receptioneaza si eticheteaza produse
• Este subordonat farmacistului sef si farmacistului de tura.
• Respecta principiile eticii si deontologiei profesionale.
BENEFICII
• Desfasurarea activitatii intr-un mediu de lucru placut, tanar si foarte activ.
• Permanenta instruire in domeniul de activitate .
• Decontarea politelor de malpraxis si a cotizatiei de membru in O.A.M.M.R.
• Program de lucru care sa permita un echilibru intre cariera si viata de familie.

Detalii job

Departament:

Industrie:

  • Farma

Tip job:

  • Full time

Nivel cariera:

  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp

Oferta:

nespecificat