Gratis

Antrenor / Instructor inot

LCD SWIM TEAM S.R.L.

Candidatul Ideal

Sa aiba carnet de instructor de inot / carnet de antrenor / licenta in sport ( obligatoriu una din cele trei);
-prezentabil;
-punctual;
-serios;
-calm;
-organizat;
-empatic;
-sa stie sa calce apa;
-sa stie sa inoate toate procedeele de inot corect;
-Sa ii placa sa lucreze cu copiii;
-sa stie sa tina legatura cu clientii intr-un mod profesional;

Descrierea jobului

- sa aiba sub supraveghere toti cursantii astfel incat in permanenta ei sa fie in siguranta;
-sa urmareasca de fiecare ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈data ca la fiecare ora cursantii sa progreseze;
Beneficii:
- carte de munca sau posibilitatea de a colabora prin intermediul propriei firme;
- posibilitatea de a primi un salariu mai mare in functie de rezultatele obtinute;
- flexibilitate in ceea ce priveste orele individuale;
- dezvoltare continua;
- educatie.

Descrierea companiei

Oferim cursuri de inot pentru copii si adulti in 4 locatii:

1. Bazinul Otopeni (Ilfov);

2. Bazinul Olimpia (Piata Iancului);

3. Bazinul Alexandreea (Piata Muncii);

4. Bazinul Steaua (Ghencea).

Suntem de 11 ani pe piata. Ca si servicii, oferim cursuri de inot in ore individuale, de minigrup sau grup iar de aproximativ 1 an am infiintat si o sectie de performanta in natatie.
Urmarim ca fiecare client sa progreseze si sa fie multumit.

Publicat 20 Mai 2024 Reactualizat 10 Iun. 2024 Expiră 19 Iun. 2024