Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

Angajez Spalator Auto

Publicat 13 Sep 2011 | Expira 16 Sep 2011
Joburi
2
Aplicanti

Candidatul ideal:

Tanar, serios, dedicat. Abilitatile de comunicare sunt o necesitate.

Descrierea jobului:

Candidatul are ca si indatoriri urmatoarele:

- Pastrarea atitudinii profesionale pe toata durata programului de lucru;
- Respectarea colegilor;
- Respectarea si satisfacerea dorintelor clientilor in ceea ce priveste indatoririle profesionale;
- Urmarea indeaproape a pasilor de training;
- Pastrarea curateniei la locul de munca.

Descrierea companiei:

SC. COSMO CAR WASH SRL. este o companie nou infintata, servind un numar limitat de clienti, exclusiv dedicandu-se unui cartier rezidential ca si serviciu.
Cautam persoane doritoare de dezvoltare personala si profesionala.
Seriozitatea este necesar!

Detalii job

Departament:

  • Auto / Echipamente
  • Service / Reparatii

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • Bucuresti

Nivel cariera:

  • FaraStudiiSup/Necalificat
  • Student
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp

Limbi straine:

  • Engleza

Permis conducere:

B

Oferta:

se va negocia in urma interviului