Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

ANGAJEZ SOFER CATEGORIA D

Publicat 21 Sep 2008 | Expira 21 Oct 2008
Joburi
10
Aplicanti

Candidatul ideal:

PERSOANA RESPONSABILA, SERIOASA.

Responsabilitati si beneficii:

- ACTIVITATEA VA CONSTA IN A EFECTUA TRANSPORT DE PERSOANE;
- RESPONSABILITATEA PRINCIPALA ESTE ACEEA DE A FI PROFESIONIST SI DE SOFA CU ATENTIE ASTFEL INCAT SA NU ISI PUNA VIATA SA IN PERICOL SAU A CALATORILOR;
- SA TINA CONT DE INTERESELE COMPANIEI IN CARE ACTIVEAZA.
- TRANSPORT ASIGURAT, REMUNERARARE SALARIALA, PROCENT DIN INCASARI.

Descrierea companiei:

SOCIETATEA NOASTRA ESTE SPECIALIZATA IN TRANSPORTUL DE PERSOANE.. FIRMA NOASTRA, PM PISTOL IMPEX SRL, REALIZEAZA ATAT TRANSPORT DE PERSOANE PE PLAN INTERN CAT SI PE PLAN INTERNATIONAL. FIRMA NOASTRA REALIZEAZA TRANSPORTUL PERSOANELOR, CU AUTOBUZE ISUZU 24+1 SI MICROBUZE IVECO 18+1 LA PRETURI FARA CONCURENTA.
SOCIETATEA NOASTRA OFERA SERVICII DE TRANSPORT DE PERSOANE PE PLAN INTERN CAT SI PE PLAN INTERNATIONAL. PENTRU NOI SIGURANTA PASAGERILOR ESTE ESENTIALA SI IN SUSTINEREA ACESTUI DEZIDERAT PENTRU CURSELE INTERNATIONALE MASINILE AU CATE 2 SOFERI CARE CONDUC PRIN ROTATIE

Detalii job

Departament:

  • Achizitii
  • Altele
  • Transport / Distributie

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • Bucuresti

Nivel cariera:

  • FaraStudiiSup/Necalificat
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp

Permis conducere:

D

Oferta:

se va negocia in urma interviului