Updateaza-ti CV-ul si castiga un Opel Corsa

Completeaza-ti CV-ul eJobs in proportie de minim 90% si poti castiga o masina
sau una dintre cele 4 city-breakuri saptamanale. Vreau un Opel

Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

Angajari - spalatori auto

Publicat 06 Apr 2008 | Expira 07 Apr 2008
Joburi
1
Aplicanti

Candidatul ideal:

Spalator cu experienta sau care da dovada de interes pentru respectiva meserie.

Descrierea jobului:

Locul de munca se afla in Orasul Popesti Leordeni, JUd. ILFOV, splatoria auto este construita in anul 2008.Programul de lucru este intre 8-10 ore pe zi cu pauza de masa.Spalatoria nu functioneaza noaptea.
Salariu este de 550 ron plus comision la masini in functie de activitatea prestata.Angajati vor beneficia de carti de munca, uniforme si pregatirea legata de atributile postului.Angajati benefiziaza de vestiar si toaleta completa utilata cu dus si sistem de incalzire.Experienta constituie un avantaj dar nu si o certitudine pentru obtinerea postului.

Descrierea companiei:

Este o spalatorie auto construita in anul 2008 , toate utilajele sunt complet noi.

Sunt disponibile 8 locuri de munca.

Perioada de proba este de o luna si jumatate, urmand ca la sfarsitul perioadei angajatul sa incheiei contract pe perioada nedeterminata.

Detalii job

Departament:

  • Altele
  • Auto / Echipamente
  • Service / Reparatii
  • Transport / Distributie

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • Bucuresti

Nivel cariera:

  • Student
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp
  • FaraStudiiSup/Necalificat

Oferta:

100 - 200 EURO / luna