Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

  Acest anunt este momentan inactiv.   eJobs iti recomanda urmatoarele job-uri similare:

Angajam Soferi Categoria D

S.C.C&I Conserv S.R.L.
Compania: S.C.C&I Conserv S.R.L.
| Expirat la: 01.12.2007 |
| Actualizat la: 29.11.2007 |
Compania:  S.C.C&I Conserv S.R.L.
Departament:
  • Achizitii
  • Altele
  • Transport / Distributie
Orasul:
  • Bucuresti
Tip Job:
  • Full time
Posturi disponibile:  50
Status:  Inactiv
Nivel cariera:
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp
  • FaraStudiiSup/Necalificat
Limbi Straine:  nespecificate
Oferta:  nespecificat
Permis conducere:  D
Data introducerii:  31.10.2007
Data limita:  01.12.2007
CANDIDATUL IDEAL:

sofer cu experienta

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

soferi de Autocare si Microbuze cu esperienta

DESCRIEREA COMPANIEI:

C&I se numara printre cele mai mari companii de transport persoane din Romania, acoperind, in prezent, cele mai importante trasee interjudetene pe rute cu plecare din Bucuresti, Bistrita si Oradea, catre orase importante din tara. Secretul succesului sta in strategia de dezvoltare a companiei, precum si in munca depusa de echipa C&I pentru a asigura ritmicitatea curselor, respectarea orelor de program, fidelizarea calatorilor. Pe viitor, compania intentioneaza asigurarea unor servicii complete clientilor sai, precum si dezvoltarea de activitati conexe transportului de persoane, care sa contribuie la sporirea eficientei, dar si la reducerea costurilor operationale si cresterea continua a nivelului serviciilor.