Updateaza-ti CV-ul si castiga un Opel Corsa

Completeaza-ti CV-ul eJobs in proportie de minim 90% si poti castiga o masina
sau una dintre cele 4 city-breakuri saptamanale. Vreau un Opel

Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

Angajam Soferi Categoria D

Publicat 29 Nov 2007 | Expira 01 Dec 2007
Joburi
50
Aplicanti

Candidatul ideal:

sofer cu experienta

Responsabilitati si beneficii:

soferi de Autocare si Microbuze cu esperienta

Descrierea companiei:

C&I se numara printre cele mai mari companii de transport persoane din Romania, acoperind, in prezent, cele mai importante trasee interjudetene pe rute cu plecare din Bucuresti, Bistrita si Oradea, catre orase importante din tara. Secretul succesului sta in strategia de dezvoltare a companiei, precum si in munca depusa de echipa C&I pentru a asigura ritmicitatea curselor, respectarea orelor de program, fidelizarea calatorilor. Pe viitor, compania intentioneaza asigurarea unor servicii complete clientilor sai, precum si dezvoltarea de activitati conexe transportului de persoane, care sa contribuie la sporirea eficientei, dar si la reducerea costurilor operationale si cresterea continua a nivelului serviciilor.

Detalii job

Departament:

  • Achizitii
  • Altele
  • Transport / Distributie

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • Bucuresti

Nivel cariera:

  • FaraStudiiSup/Necalificat
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp

Permis conducere:

D

Oferta:

nespecificat