Updateaza-ti CV-ul si castiga un Opel Corsa

Completeaza-ti CV-ul eJobs in proportie de minim 90% si poti castiga o masina
sau una dintre cele 4 city-breakuri saptamanale. Vreau un Opel

Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

Angajam personal

Publicat 27 Ian 2008 | Expira 29 Ian 2008
Joburi
2
Aplicanti

Candidatul ideal:

Cautam personal cu ambitie , nu cautam soferi ci curieri pedestri , fara fite si fara prea multe pretentii . Cu posibilitate de promovare profesionala in cadrul companiei noastre

Descrierea jobului:

Angajam curieri pedestrii cu / fara experienta ptr distributie de plicuri , cunoastere bucuresti .
Beneficii : Telefon mobil , prime , decont transport RTB , mariri de salariu la 3 luni , program Luni-Vineri : 9-18,

Descrierea companiei:

Compania noastra este infiintata din data de 22-11-2007 . In momentu de fata compania Florance Courier colaboreaza cu diverse firme importante din Romania. Aceasta Companie este infiintata pentru a oferii o gama variata de servicii de cea mai buna calitate.
Scopul nostru este de a oferii cele mai bune servicii de curierat .

Detalii job

Departament:

  • Achizitii
  • Altele
  • Transport / Distributie

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • Bucuresti

Nivel cariera:

  • FaraStudiiSup/Necalificat
  • Student

Limbi straine:

  • Engleza

Oferta:

100 - 200 EURO / luna