Updateaza-ti CV-ul si castiga un Opel Corsa

Completeaza-ti CV-ul eJobs in proportie de minim 90% si poti castiga o masina
sau una dintre cele 4 city-breakuri saptamanale. Vreau un Opel

Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

ANGAJAM OPERATOARE / OPERATORI

Publicat 11 Mar 2014 | Expira 12 Apr 2014
Joburi
10
Aplicanti

Candidatul ideal:

Dornic de a invata lucruri noi
Serios
Punctual
Responsabil
Cu spirit de echipa
Absolvent de minim studii liceale sau studii medii de profil electronic
Cunostinte Operare PC
Disponibil pentru a lucra ore suplimentare

Descrierea jobului:

Responsabilitati generale :
Verificari / Reparatii / Reconditionari telefoane mobile si tablete marca Samsung
Introducere date in calculator

BENEFICII :
Transport gratuit asigurat zilnic
Tichete de masa
Bonus de performanta
Loc de munca stabil
Mediu de lucru curat
Atmosfera placuta de lucru intr-o echipa dinamica

Descrierea companiei:

"Vision Digitech", companie existenta in Oradea din 2007, este cel mai important Centru de reparatii / reconditionare din Europa pe segmentul de telefoane mobile si tablete marca Samsung.

Suntem intr-un proces de dezvoltare si oferim un mediu de lucru curat si corect pentru cei care isi doresc un loc de munca stabil si placut in cadrul companiei noastre.

Detalii job

Tip job:

  • Full time

Oras:

Nivel cariera:

  • FaraStudiiSup/Necalificat
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp

Oferta:

nespecificat