Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

  Acest anunt este momentan inactiv.   eJobs iti recomanda urmatoarele job-uri similare:

Angajam BUCATARI - salarii atractive

Compania: SC TRACON SRL - Marina Regia Residence
| Expirat la: 09.08.2010 |
| Actualizat la: 08.07.2010 |
Compania:  SC TRACON SRL - Marina Regia Residence
Departament:
  • Turism / Hotel staff
Orasul:
  • Constanta
Tip Job:
  • Full time
Posturi disponibile:  4
Status:  Inactiv
Nivel cariera:
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp
  • Manager/Executive Position
Limbi Straine:  nespecificate
Oferta:  se va negocia in urma interviului
Permis conducere:  nespecificat
Data introducerii:  08.07.2010
Data limita:  08.08.2010
CANDIDATUL IDEAL:

•studii medii

•diplomă de calificare n domeniu

•rigurozitate n ceea ce priveşte regulile de igienă n alimentaţia publică;

•imaginaţie culinară, ordonat şi disciplinat

•capabilitatea să pregătească produse alimentare reci şi calde n conformitate cu meniul restaurantului

• atitudine orientată către client – politeţe, abilităţi bune de comunicare, persoană energică şi amabilă

•atitudine pozitivă şi conciliantă n relaţiile cu clienţii şi colegii

•disponibilitate de a lucra n ture.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Responsabilitati:

-pregăteşte mâncărurile din reţetarul unităţii în conformitate cu standardele în vigoare;

- montează preparatele pe obiectele adecvate pentru servire şi realizează elementele estetice ale preparatelor;

- participă cu supervizare la determinarea necesarului de materii prime de comandat şi la realizarea comenzilor de aprovizionare;

- asigură implementarea şi menţinerea standardelor de păstrare şi depozitare a produselor, semipreparatelor şi preparatelor alimentare cu respectarea normelor igienico-sanitare în vigoare.

DESCRIEREA COMPANIEI:

Angajam sef bucatar, sef tura, bucatar, ajutor de bucatar cu experienta in domeniul culinar pentru restaurantul "Colonial Club" cu bucatarie internationala din Complexul "Marina Regia Residence".

Complexul Marina Regia Residence este situat in Mamaia Nord-Navodari, Constanta, la numai 50 de metri de plaja (langa Hanul Piratilor) si cuprinde: Arcadia Hotel****, Arena Regia Hotel&Spa*****, Restaurantul "Colonial Club", Vile de Lux, Plaja "Marina Regia" si Lounge Bar "Opium Garden".

"Colonial Club" Restaurant&Bar este o locatie de 5 stele ce ofera un cadru elegant si rafinat, chiar si pentru cel mai pretentios client.

Complexul va functiona pe toata perioada anului.

Loc de munca permanent,salarii avantajoase,posibilitate de cazare pentru cei din alta localitate

Relatii la telefon: 0751115535

e-mail:tracon.navodari@gmail.com

www.marinaregia.com