Updateaza-ti CV-ul si castiga un Opel Corsa

Completeaza-ti CV-ul eJobs in proportie de minim 90% si poti castiga o masina
sau una dintre cele 4 city-breakuri saptamanale. Vreau un Opel

Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

Agent vanzari

Publicat 04 Ian 2011 | Expira 04 Ian 2011
Joburi
12
Aplicanti

Candidatul ideal:

- Dinamic
- Perseverent
- Disponibil pentru munca de teren

Responsabilitati si beneficii:

Descrierea postului :
# job de TEREN , 80 % din activitate se desfasoara pe teren
# semnarea de contracte de furnizare servicii telecomunicaţii prin vânzare directă către consumatori (door-to-door)
# intocmirea si prezentarea raportului zilnic
# urmarirea contractelor pana la instalare

Beneficii :
# plata la comision
# bonus la atingerea targetului

Descrierea companiei:

Next Gen este o comapanie ce furnizeaza servicii de internet , tv , si telefonie .

Detalii job

Departament:

  • Telecomunicatii
  • Vanzari

Tip job:

  • Part time

Oras:

  • Bucuresti

Nivel cariera:

  • FaraStudiiSup/Necalificat
  • Student

Oferta:

nespecificat