Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

AGENT TRANSPORT VALORI

Publicat 10 Iul 2013 | Expira 11 Aug 2013
Joburi
20
Aplicanti

Candidatul ideal:

- disponibilitate pentru un program de lucru inegal;
- integritate, responsabilitate, rezistenta la stres, dinamism, motivatie pentru munca;
- anuntul este valabil pentru toate localitatile din tara.

Descrierea jobului:

- transportarea fizica a sacilor cu valori de la/la autoblindata, asigurarea securitatii autovehiculului si a continutului transportului;
- supravegherea si apararea zonei de incarcare-descarcare, nepermitand niciunei persoane sa se apropie de autospeciala de transport valori pe timpul operatiilor de preluare si manipulare a valorilor;
- pe timpul deplasarii de la un beneficiar la altul, trebuie sa supravegheze traseul si sa acorde o atentie deosebita pe tronsoanele din traseu pretabile la actiuni de jaf si deturnare a valorilor;
- preluarea si predarea sacilor cu valori de la/catre beneficiari, verificarea integritatii sacilor cu valori, a elementelor de siguranta si de identificare ale acestora

Descrierea companiei:

BIDEPA este o companie care a inceput activitatea in anul 1991 in Bucuresti si activeaza in domeniul serviciilor de securitate, oferind solutii integrate privind protectia, monitorizarea bunurilor si a persoanelor.

Detalii job

Departament:

  • Paza si protectie / Militar

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • Brasov
  • Constanta
  • Craiova
  • Pitesti
  • Timisoara

Nivel cariera:

  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp

Permis conducere:

B

Oferta:

nespecificat