Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

  Acest anunt este momentan inactiv.   eJobs iti recomanda urmatoarele job-uri similare:

AGENT DE VANZARI AMWAY, Multilevel-Marketing

Compania: Amway IPA
| Expirat la: 13.12.2008 |
| Actualizat la: 13.12.2008 |
Compania:  Amway IPA
Departament:
  • MLM / Vanzari directe
  • Marketing
  • Relatii clienti / Call center
  • Resurse umane / Psihologie
  • Vanzari
Orasul:
  • Bucuresti
  • Chisinau
  • Cluj-Napoca
  • Constanta
  • Timisoara
Tip Job:
  • Full time
  • Part time
Posturi disponibile:  17
Status:  Inactiv
Nivel cariera:
  • Student
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp
  • Manager/Executive Position
  • FaraStudiiSup/Necalificat
Limbi Straine:  nespecificate
Oferta:  nespecificat
Permis conducere:  nespecificat
Data introducerii:  13.12.2008
Data limita:  13.01.2009
CANDIDATUL IDEAL:

Trebuie sa fii motivat si sa doresti sa faci multi bani.
Sa ai18 ani impliniti.
Sa doresti sa devii o persoana de succes.
Oferta e valabilă pentru toate localităţile/oraşele din ţară

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Va trebui sa promovezi si sa vinzi produsele Amway, construind propria ta retea de consumatori si colaboratori.
Cu Amway esti in contact cu un lider mondial al vanzarilor directe, sprijinit de produse excelente si de oameni care te vor ajuta sa reusesti.

Vei fi conectat la o retea internationala de sprijin, indrumare si experienta in afaceri: vei primi sfaturi si instruire de baza de la indrumatorul care iti va prezenta afacerea Amway, dupa care vei avea acces la o gama variata de sedinte de training si la diverse oportunitati de dezvoltare a afacerii.
Acordarea prompta si corecta de recompense si recunoasteri conform Planului Amway de Vanzari si marketing

DESCRIEREA COMPANIEI:

De peste 48 de ani, Amway a oferit oamenilor din intreaga lume posibilitatea de a prelua controlul propriilor vieti si de a obtine veniturile dorite pe baza propriilor eforturi, In prezent, Amway este una dintre cele mai mari companii de vanzari directe din lume.

Poti dezvolta afacerea in orice localitate din Romania si chiar peste hotarele ei.

#Vei putea alege sa lucrezi part-time si sa castigi un venit suplimentar, sau
#poti lucra full-time pentru a-ti construi o noua
cariera.
#Alegi cand sa lucrezi, unde sa lucrezi si cum sa lucrezi.
#Modeleaza afacerea in functie de viata ta - stabilind prioritatile.

Locurile sant limitate, daca te intereseaza decide acum
si tine minte ca Obiectivul Principal Amway este Succesul Tau!