Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

  Acest anunt este momentan inactiv.   eJobs iti recomanda urmatoarele job-uri similare:

AGENT DE SECURITATE

AUCHAN ROMANIA SA
Compania: AUCHAN ROMANIA SA
| Expirat la: 06.07.2013 |
| Actualizat la: 02.07.2013 |
Compania:  AUCHAN ROMANIA SA
Departament:
  • Paza si protectie / Militar
Orasul:
  • Brasov
  • Bucuresti
  • Cluj-Napoca
  • Constanta
  • Timisoara
Tip Job:
  • Full time
Posturi disponibile:  10
Status:  Inactiv
Nivel cariera:
  • Student
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • FaraStudiiSup/Necalificat
Limbi Straine:  nespecificate
Oferta:  nespecificat
Permis conducere:  nespecificat
Data introducerii:  04.06.2013
Data limita:  05.07.2013
CANDIDATUL IDEAL:

Spirit organizatoric;
Disciplinat si orientat spre rezultat;
Spirit de echipa.
Conduita morala si profesionala ireprosabila;

Cerinte obligatorii:

Studii minime 10 clase;
Experienta in domeniul pazei bunurilor si valorilor;
Atestat profesional de agent paza si protectie (minim);
Experienta in asigurarea securitatii spatiilor comerciale;
Cunostinte de operare PC;

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Asigura paza si securitatea bunurilor, clientilor si angajatilor.

Beneficii:

Pachet salarial atractiv
Formare interna
Conditii de munca foarte bune
Mediu de lucru placut

DESCRIEREA COMPANIEI:

Auchan este unul din lanturile comerciale cele mai importante la nivel mondial, cu magazine in 12 tari pe 3 continente si reunind mai mult de 210.000 de colaboratori. In cei peste 50 de ani de existenta, Auchan s-a dezvoltat continuu si a ramas fidel scopurilor si valorilor care au stat la baza crearii sale.

Daca iti doresti sa faci parte din echipa Auchan Romania, daca vrei sa lucrezi intr-un mediu civilizat si colegial, cu reale perspective de evolutie, te asteptam sa te alaturi echipei noastre.

ANUNTUL CONTINE UN INTERVIU ONLINE CU 3 INTREBARI

Care considerati ca este rolul unui agent securitate intr-un hipermarket?

Ce functie/ meserie considerati ca vi se potriveste?

Care sunt asteptarile dvs salariale pentru aceasta functie?