Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

AGENT DE SECURITATE

Publicat 02 Iul 2013 | Expira 06 Iul 2013
Joburi
10
Aplicanti

Candidatul ideal:

Spirit organizatoric;
Disciplinat si orientat spre rezultat;
Spirit de echipa.
Conduita morala si profesionala ireprosabila;

Cerinte obligatorii:

Studii minime 10 clase;
Experienta in domeniul pazei bunurilor si valorilor;
Atestat profesional de agent paza si protectie (minim);
Experienta in asigurarea securitatii spatiilor comerciale;
Cunostinte de operare PC;

Responsabilitati si beneficii:

Asigura paza si securitatea bunurilor, clientilor si angajatilor.

Beneficii:

Pachet salarial atractiv
Formare interna
Conditii de munca foarte bune
Mediu de lucru placut

Descrierea companiei:

Auchan este unul din lanturile comerciale cele mai importante la nivel mondial, cu magazine in 12 tari pe 3 continente si reunind mai mult de 210.000 de colaboratori. In cei peste 50 de ani de existenta, Auchan s-a dezvoltat continuu si a ramas fidel scopurilor si valorilor care au stat la baza crearii sale.

Daca iti doresti sa faci parte din echipa Auchan Romania, daca vrei sa lucrezi intr-un mediu civilizat si colegial, cu reale perspective de evolutie, te asteptam sa te alaturi echipei noastre.

Detalii job

Departament:

  • Paza si protectie / Militar

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • Bucuresti
  • Cluj-Napoca
  • Timisoara
  • Brasov
  • Constanta

Nivel cariera:

  • FaraStudiiSup/Necalificat
  • Student
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp

Oferta:

nespecificat