Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

  Acest anunt este momentan inactiv.   eJobs iti recomanda urmatoarele job-uri similare:

Vanzatoare ( magazin bijuterii ) - femeie

Compania: SC. Elmaston srl
| Expirat la: 17.12.2007 |
| Actualizat la: 15.12.2007 |
Compania:  SC. Elmaston srl
Departament:
  • Altele
  • Vanzari
Orasul:
  • Timisoara
Tip Job:
  • Full time
Posturi disponibile:  1
Status:  Inactiv
Nivel cariera:
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • FaraStudiiSup/Necalificat
Limbi Straine:
    , engleza
Oferta:  nespecificat
Permis conducere:  nespecificat
Data introducerii:  16.11.2007
Data limita:  17.12.2007
CANDIDATUL IDEAL:

Aspect fizic placut , tinuta ingrijita , seriozitate si corectitudine

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Vanzatoare in magazin de bijuterii cu diamante si pietre pretioase ( Iulius Mall )
Carte de munca , concediu de odihna platit ,

DESCRIEREA COMPANIEI:

Brand National de bijuterii

  • Daca doriti sa primiti pe email, in mod gratuit, cele mai noi joburi legate de Vanzatoare ( magazin bijuterii ) - femeie sau SC. Elmaston srl, va rugam sa va faceti un cont pe eJobs si sa va abonati la newsletterul de joburi.
  • Click pentru a vedea alte joburi de Vanzatoare ( magazin bijuterii ) - femeie sau a vedea alte joburi ale firmei SC. Elmaston srl.