Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Daca sunteti firma si doriti sa contactati candidatul de mai jos, trimiteti-ne aceasta cerere la Contact@eJobs.ro, alaturi de linkul catre aceasta pagina.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 05.09.1971

obiectiv

Salariu: 250,00 USD / luna

Beneficii: cele garantate prin lege .

Tip job: Full time

Departament: Productie, Telecomunicatii, Alimentatie / HoReCa, Service / Reparatii

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Mid-Level/Peste 3 Ani Exp

Disponibil: 05.02.2007

experienta profesionala

10.04.1990 - 01.01.2007

Departament: service / reparatii

Titlu Job: electrician intretinere si reparatii trenuri de metrou

Responsabilitati:

Revizie la timp si la kilometri efectuati de trenurile aflate in exploatare la Metrorex.

Realizari:

M-am achitat cu strictete si profesionalism de sarcinile la care am fost investit.

studii

Facultati:

Liceu industrial nr 30 , 1985_1989
Casier Metrou 1993_1996
cursuri de calificare electrician
curs de calificare inspector personal
curs initiere PC Office
curs de calificare comerciant vanzator marfuri alimentare si nealimentare

Activitati extracurriculare

Abilitati de comunicare si organizatorice ,o fire vesela si sociabila , capacitate de lucru in echipa ,responsabilitate ,sinceritate.

Premii

curs de calificare comerciant vanzator ,marfuri alimentare si nealimentare

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20