Updateaza-ti CV-ul si castiga un Opel Corsa

Completeaza-ti CV-ul eJobs in proportie de minim 90% si poti castiga o masina
sau una dintre cele 4 city-breakuri saptamanale. Vreau un Opel

Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Daca sunteti firma si doriti sa contactati candidatul de mai jos, trimiteti-ne aceasta cerere la Contact@eJobs.ro, alaturi de linkul catre aceasta pagina.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 16.02.1962

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:10.08.2000

Stagiu militar: da

obiectiv

juridic, avand calificarea in functia de consilier juridic as dorii sa continui in acelasi domeniu, m-am ocupat in mare parte de recuperare debite, dar nu resping si ceva promitator cu o motivatie pe masura.

Salariu: 1.200,00 USD / luna

Beneficii: dotari pentru munca prestata si motivatii serioase de munca tinandu-se cont de faptul ca m-am ocupat de recuperare debite.

Tip job: Part time, Full time

Departament: Juridic

Oras de lucru: STRAINATATE

Nivel Cariera: Mid-Level/Peste 3 Ani Exp

Disponibil: oricand

experienta profesionala

21.04.2003 - prezent

Departament: juridic

Titlu Job: consilier juridic

Responsabilitati:

-reprezentare instante a intereselor regiei;
-instructor pm si psi in cadrul departamentului juridic;
-responsabil cu achizitii in cadrul departamentului;
-responsabil evidenta legislatie si M.Of.

Realizari:

recuperare debite restante de la clientii rau-platnici;

studii

Facultati:

Facultatea stiinte juridice Hyperion Bucuresti
licenta la Academia de Politie A.I.Cuza Bucuresti
Masterat Universitatea"Ovidius"Constanta

Activitati extracurriculare

op.general global maritime distress safety sistem - 1998
incl. 1st class rtg - 5 ani of.rtg pe navele romanesti/foste si ajutor sef tura radionav constanta(statia de coasta constantaradio/yqi) timp de 6 ani.
consilier juridic-RADET Constanta-2003
consilier juridic S.C.RAJA S.A. Constanta-2003-2008

Premii

Instructor legislatie Protectia muncii - WorkTeam Romania Constanta.

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

engleza(avansat,mediu,avansat)

franceza(mediu,mediu,mediu)

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20