Cautare avansata>> 

Candidatii eJobs pot alege daca CVul lor este: CONFIDENTIAL, PUBLIC sau daca este disponibil doar clientilor eJobs. CVul de pe acesta pagina este public (fara date de contact insa). CVul Public ii ofera candidatului mai multe oportunitati de a fi gasit si contactat de potentiali angajatori. CVurile disponibile doar clientilor eJobs au un format mai complex, contin mai multe informatii si sunt mult mai detaliate.
Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Daca sunteti firma si doriti sa contactati candidatul de mai jos, trimiteti-ne aceasta cerere la Contact@eJobs.ro, alaturi de linkul catre aceasta pagina.

Unul din Relationship Managerii eJobs o sa va contacteze in maxim 24 de ore si o sa va ofere datele de contact DOAR dupa ce candidatul isi exprima acordul in acest sens.




Curriculum Vitae

informatii personale

 

M 21.02.1984

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:20.08.2002

Stagiu militar: nu

obiectiv

 

Imbinarea muncii cu placerea, lucrul in domeniu fotografiei.

Salariu: 300,00 USD / luna

Beneficii: Insusirea de noi cunostinte editare foto-video, DTP si arta fotografica.

Tip job: Full time

Departament: Mass Media/Jurnalism/Graficieni/DTP

Oras de lucru: Bucuresti, Ploiesti

Nivel Cariera: Entry-Level/Primii 3 Ani Exp

Disponibil: oricand

experienta profesionala

 

01.09.2008 - prezent

Departament: educatie/training/cultura/arta

Titlu Job: profesor religie

studii

 

Facultati:

Seminarul Teologic Ortodox
Facultatea de Teologie Ortodoxa Bucuresti

Activitati extracurriculare

Lucrul cu calculatorul, fotografia: fotografiere si editare.
exemple de fotografii pe http://nicolaefanurie.blogspot.com/

Premii

Salonul naţional de fotografie turistică (Premiul al II-lea şi spremiul al III-lea la diferite secţiuni în cadrul ediţiei a XV-a şi participare cu fotografii la expoziţie în cadrul ediţiei a XVI-a).
Participant la tabara de fotografie "Hai la ţară" (loc obţinut gratuit în urma preselecţiei realizate de organizatori).
Participant la diferite concursuri unde am avut fotografii în expoziţii.
Am absolvit cursul de fotografie al Şcolii New Age - Bucureşti.

aptitudini

 

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

mini interviu

 

1. Unde va vedeti peste 5 ani?

Probabil undeva in presa, studio foto, editura.

2. Care este cel mai mare vis pe care-l aveti? Care este idealul dumneavoastra in cariera?

Sa fiu bine pregatit in domeniul in care lucrez si sa ma perfectionez continuu in tehnica PC si fotografiei

3. Care este jobul care credeti ca vi s-ar potrivi cel mai bine?

Un job care sa implice calculatorul si fotografia.

4. Descrieti compania ideala in care ati dori sa lucrati?

Sa implice lucrul la calculator si eventual fotografia.

5. Detaliati personalitatea dumneavoastra ( hobbyuri, aspiratii, ce va motiveaza, stil de viata si lucru, etc ).

Imi place sa lucrez la PC, ador fotografia si mersul pe bicileta, incerc sa obtin un echilibru in viata.



Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20