Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Daca sunteti firma si doriti sa contactati candidatul de mai jos, trimiteti-ne aceasta cerere la Contact@eJobs.ro, alaturi de linkul catre aceasta pagina.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 01.02.1990

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:11.01.2012

Stagiu militar: nu

obiectiv

Construirea unei cariere care imi va permite aplicarea si aprofundarea cunostintelor, competentelor dobandite in anii de studiu.

Beneficii: Bonuri de masa.

Tip job: Part time, Full time

Departament: Vanzari, Administrativ / Logistica, Turism / Hotel staff, Productie, Achizitii, Relatii clienti / Call center, Inginerie, Protectia muncii, Controlul calitatii, Service / Reparatii

Oras de lucru: Bacau, Brasov

Nivel Cariera: Entry-Level/Primii 3 Ani Exp

Disponibil: oricand

experienta profesionala

29.07.2013 - prezent

Departament: vanzari

Titlu Job: lucrator in comet

Responsabilitati:

Promovarea intregii oferte a companiei si vanzarea produselor catre clienti.

Realizari:

Realizarea cifrei de afaceri lunare ceruta de companie.

04.03.2011 - 15.11.2011

Titlu Job: lucrator comercial

- Promovarea si vanzarea produselor.
- Efectuarea receptiei marfurilor (atat cantitativa cat si calitativa);
- Aranjarea marfurilor in raionul alocat;
- Afisarea corecta si la loc vizibil a preturilor;
- Manipularea si depozitarea de produse;
- Verificarea termenelor de expirare ale produselor si aplicarea regulii FIFO;
- Asigurarea curateniei in cadrul raionului alocat si in magazin;
- Verificarea periodica a stocurilor de produse si participarea la inventare.

studii

Facultati:

2013 - prezent Masterat: Ingineria Sudarii/Ingineria Sudarii Materialelor Avansate la Universitatea Transilvania din Brasov.
2009 - 2013 Facultate / Colegiu: Inginerie industriala/Ingineria Securitatii in Industrie la Universitatea Transilvania din Brasov.
2005 - 2009 Liceu: Servicii/Tehnician in Activitati Financiare si Comerciale la Colegiul Tehnic "Grigore Cobalcescu" din Moinesti.

Activitati extracurriculare

Bune abilitati de analiza si planificare. Abilitati de prezentare si negociere.

Premii

Atestat dobadit în urma absolvirii liceului (tehnician în activitati financiare si comerciale nivelul III).

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

engleza(avansat,avansat,avansat)

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20