Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Daca sunteti firma si doriti sa contactati candidatul de mai jos, trimiteti-ne aceasta cerere la Contact@eJobs.ro, alaturi de linkul catre aceasta pagina.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 27.03.1991

Stagiu militar: nu

obiectiv

Tip job: Sezonier (Summer Job), Full time

Departament: Constructii / Instalatii, Sport / Wellness, Service / Reparatii

Oras de lucru: STRAINATATE

Nivel Cariera: FaraStudiiSup/Necalificat

Disponibil: oricand

experienta profesionala

20.04.2010 - 07.12.2013

Departament: service / reparatii

Titlu Job: alpinist utilitar

Responsabilitati:

Constructia de parcuri de aventura. Supravegherea clientilor si salvarea acestora de pe trasee.

studii

Facultati:

Colegiul National Aprily Lajos Brasov

Premii

Curs alpinism utilitar IRATA LVL 1, curs instructor snowboard ISIA LVL 4, atestat in limba engleza, atestat in limba maghiara

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20